Otomobilinizi Sitemizde Kiraya Vermek Hem Çok Basit Hem Karlıdikkat: WEB Sitemiz değişik kuruluşların kiralık araçlarını sergilemek amacıyla oluşturulmuştur.
sayfamızda yalnızca 12 değişik şirket /şahıs ile çalışırız.
Sitemizin tüm SEO düzenlemeleri tarafımızdan yapılmış ve şu anda Google’da birinci sayfa 1. Sıradadır. Aylık müşteri sayımız 25-30K aralığında değişmektedir. sayfamızda vasıtanızı kiraya vermek fazla Kolay!
Çalışma Şeklimiz
öncelikle şunu söylemek istiyoruz. Hem müşterilerimize kaliteli hizmet götürmek hem de sayfamızın derecesini muhafazaetmek amacıyla her aracı sitemizde sergilemiyoruz.
Sitemizde son model ve vip araçları sergiliyoruz. (Mercedes,Audi,BMW,Volkswagen,Opel,Skoda,Toyota,Honda vb)
Aracınızı kiraya vereceğiniz vakit müşteri ile tüm sigorta sözleşme ve benzeri çalışmaları siz yaparsanız. Aracınız kirada iken meydanagelebilecek herhangi bir hasardan sayfamız sorumlu olmayacaktır.
Otomobilinizin sitemizde yayınlanıp yayınlanamayacağı hakkında bilgiyi iletişim sayfamız aracılığıyla sorgulayabilirsiniz.
Koşullar
1- Otomobilinizi sayfamızda sergilemek için ilkolarak size uyan bir paketi belirliyorsunuz.
2- vasıtanızın kaliteli çözünürlüklü bir çalışma şeklini öğren adet resmini, modelini ve diğer özelliklerini ( yakıt,vites, fiyat vb.) izmirvipotokiralama@gmail.com adresine mail yolluyorsunuz.
3-vasıtanızın incele resimleri tasarımcımız tarafından ayarlanıp sizin verdiğiniz detaylar ışığında sitemize yerleştirilir.
4-Vasıtanızın resmi üstüne Şahıs adı ile telefon numaranız eklenir.
5-Müşterilerimiz doğrudan sizinle iletişime geçebilecekleri gibi, site üzerinde ki rezervasyon formu ile aracınızı rezerve ederlerse, müşteri detayları tarafımızdan anlık olarak sizinle paylaşılır.
6-Biz hiçbir şekilde otomobilinizin kira tutarını tahsil etmeyiz. Kira bedelini siz müşterinizden tahsil alırsınız. Bu zamanda sayfadaki fiyatlara bağlı kalmak zorundasınız.
7-Biz müşterilerimize kira sonrası, talebi ile ilgili memnuniyet anketi uygulaması yapar, geri dönüşleri de sizinle mail ile paylaşırız.
8-Sayfamıza yollayacağınız otomobil imajı ve detayları ile ilgili tüm sorumluluk size aittir.
9-Sayfamız sadece vasıta firması ile müşteriyi buluşturmak amacıyla sergileme hizmeti verir.
10-Seçtiğiniz plana ait ödemeyi yaptığınız zaman [otomobilleriniz|vasıtalarınız|araçlarınız} sitemize eklenir.
11.Ödemenizi yapınca mutlaka izmirvipotokiralama@gmail.com mail adresine ödeme detayı gönderiniz.
12.Otomobilinizi sitemizde yayınlama kararı bilgi iste alınca yukarıdaki tüm şartları kabul etmiş olursunuz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Otomobilinizi Sitemizde Kiraya Vermek Hem Çok Basit Hem Karlı”

Leave a Reply

Gravatar